Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

My Lovely Liar

Konusu: Mok Sol Hee (Kim So Hyun), insanların yalan söyleyip söylemediğini ayırt etmesini sağlayan özel ve olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Ancak bu süper güç onu bitkin düşürmüştür. Artık diğer insanlara inancı kalmamıştır. Yeteneğinden nefret edip  bunu bir lanet olarak görmektedir. Özel yeteneği nedeniyle kimseye güvenemez ancak Kim Do Ha adında başarılı bir müzik yapımcısıyla tanıştığında her şey değişir. Kim Do Ha (Hwang Min Hyun), masum olduğu konusunda ısrar eden ama kimse ona inanmayan bir cinayet zanlısıdır ve Mok Sol Hee’nin bitişiğindeki dairede saklanmaktadır.

Mok Sol Hee, yeni komşusunun dünyada süper gücünün işe yaramadığı tek kişi gibi göründüğünü anlayınca büyük bir şok yaşar. Bu gizemli adama ilgi duymaya başlar ama kalbinin en derin sırlarını öğrenebilecek midir?

Tür: Gizem, Komedi, Romantik, Fantastik

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ