Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

No Matter What

Konusu: Dünyanın önyargılarına karşı savaşırken zorlukları amansız bir şekilde aşmaya çalışan dört genç erkek ve kadını konu alıyor. Başarıya giden yolu adım adım aşan bir hava durumu spikeri olan Bo Ra, tutkulu bir kurye ve genç bir tasarımcı olan Dae Ro, korkusuz bir haber yazarı olan Ah Ri ve bir start-up’ın sert huylu ama başarılı CEO’su Jun Soo. Bu dört gencin zorlu büyüme süreci güzel bir çiçekçide geçer. Dae Ro, yetim kaldığı zor günlerden geçerek bu günlere gelmiştir. Kuryelik ve tasarımcılık işleri ile yoğun günler geçirirken, güne hava tahminini veren Bo Ra’yı izleyerek başlar ve onu tek iyi hissettiren şeylerden biri budur. Bir gün, Bo Ra’nın ev sahipliği yaptığı bir törene katılma şansı yakalar..

İnsanların sıcak bir bakışla bile nasıl birbirine bağlandığını ve zorlukların üstesinden nasıl geldiklerini anlatan her biri yarım saatten oluşan 120 bölümlük bir aile draması.

Türler: Romantik, Dram, Aile

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ