Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

No Matter What 1.Bölüm01 Eylül,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Dünyanın önyargılarına karşı savaşırken zorlukları amansız bir şekilde aşmaya çalışan dört genç erkek ve kadını konu alıyor. Başarıya giden yolu adım adım aşan bir hava durumu spikeri olan Bo Ra, tutkulu bir kurye ve genç bir tasarımcı olan Dae Ro, korkusuz bir haber yazarı olan Ah Ri ve bir start-up’ın sert huylu ama başarılı CEO’su Jun Soo. Bu dört gencin zorlu büyüme süreci güzel bir çiçekçide geçer. Dae Ro, yetim kaldığı zor günlerden geçerek bu günlere gelmiştir. Kuryelik ve tasarımcılık işleri ile yoğun günler geçirirken, güne hava tahminini veren Bo Ra’yı izleyerek başlar ve onu tek iyi hissettiren şeylerden biri budur. Bir gün, Bo Ra’nın ev sahipliği yaptığı bir törene katılma şansı yakalar..

İnsanların sıcak bir bakışla bile nasıl birbirine bağlandığını ve zorlukların üstesinden nasıl geldiklerini anlatan her biri yarım saatten oluşan 120 bölümlük bir aile draması.

Türler: Romantik, Dram, Aile

Bilgi Notu:Çeviri: purplerain

spoiler