Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

No Mercy 201917 Şubat,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Mango, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.

İndirmek için tıkla!

Konusu: Anne ve babalarını kaybettikten sonra In-Ae ve kardeşi Eun Hye kendi başlarına yaşamaya başladılar. Birbilerine sonuna kadar güvenip inanıyorlardır fakat bir Eun Hye ortadan kaybolur. In Ae kardeşini bulmaya çalışır ve kardeşinin kaybolmasına sebebp olanlardan intikam almak ister.

Bilgi Notu:Çeviri: lale-112

spoiler


kore dizileri