Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Nokdu Flower Beş ve 6.Bölüm05 Mayıs,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Venom & shinee!

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Nokdu Flower Beş ve 6.Bölüm” için 8 Yorum
 • Cevapla

  Aysun

  10 Mayıs 2019
  17:39

  Bilmiyorum.Ben de sizin gibi bekliyorum Koreantürk sitesinde yayınlansın diye malesef yukarı da Different Dreams dizisinin yayınlanması talebiyle ilgili yazdığım ilk mesajı @Carpathia KT ;nın fark ettiğinden de emin değilim.Different Dreams’ın yarın
  5-6,7-8 .bölüm gelecek.😔

 • Cevapla

  Queen White Angel

  06 Mayıs 2019
  02:07

  ısınma turları devam ediyor 👍👍
  isyan tam olarak bitmedi
  po yapacaklar
  yani yeni bir isyan 😲
  baba oğul baek ler aynı anda sakat kalınca
  yani biri topal biri çolak😁😁
  iş yi hyun a kaldı
  silah almaya gitti😲
  dediğim gibi ısınıyoruz daha
  asıl hareketler başlamadı 😉😉😉
  ama yi kang da kalpten gelen bariz bir değişim var ki👍
  ilk kez babasına karşı sesini yükseltti🤫🤫
  tüccar kızımızın da ticaret zihniyeti devam ediyor
  ama o da babaya karşı sesini yükseltti ki😏
  babaların yozlaşmaları çocuklarının yeni yol arayışına sevkedecektir
  ve asıl hareketler bundan sonra olacaktır👌👌
  izlemeye devam🖐🤞
  çoooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Cevapla

  Hassann

  05 Mayıs 2019
  19:13

  Çok güzel bir bölümdü. Ben beğendim. Bir kere çocuklar değişiyor. Bunu gördük. Hem kız hem de iki erkek kardeş artık diğer tarafa yani isyancılara katılacaklar gibi duruyor. yani büyük oğul bile artık babaya karşı geliyor, emrivakilere gelmiyor. Fakat en has adamınca çolak kaldığı için horlanması onu güçsüz göstermesi olmadı. Bunu yediremiyor. O nedenle o çocuğa bir travma yaşattı ama sanırım o da hıncını alacak. BuNLar hep büyük kardeşi diğer tarafa bir adım daha yaklaştırıyor. Ayrıca da küçük kardeşin söylemlerinden etkilendi. Artık küçük kardeş bir asille evleneceği için asil sayılacak herhalde ama asilliğin gereklerini yerine getirebilecekmi onu göreceğiz. Bence getirmeyecek. O da isyancılara yakın duruyor. hocasına inanıyor diyelim. Babasına da karşı. Fakat baba onun memur olması için her gayreti gösterdi yine de. Bakalım ne olacak.
  Kızımız da aynı şekilde isyancılara yakın duruyor. Babasının yaptığı üç kağıdı anladı. Çocuk da anlamış. Artık aynı taraftalar gibi duruyor. Şimdi büyük kardeş ile de aralarında kalple ilgili bir muhabbet var. Sanırım bir araya geldiklerinde yakınlaşmaları da sürpriz olmaz. Kız da babasını tasvip etmiyor.
  Bu üçlü isyancılarla birlikte hareket edecek ve orada buluşacaklar diye düşünüyorum.
  Çevirmenlerimiz Venom & shinee!’e teşekkürler…

 • Cevapla

  Carpathia KT

  05 Mayıs 2019
  17:27

  Altyazı güncellemesi yapılmıştır.

  • Cevapla

   Aysun

   06 Mayıs 2019
   02:41

   Baş rollerinde Lee Yo Won,Yoo Ji Tae,Lim Ju Hwan,Nam Gyu Ri’nin oynadığı MBC tv kanalında 4 Mayıs 2019 Cumt.gecesi 4 bölümüyle prömiyerini yapan bir dönem dizisi,Different Dreams bu site de yayınlanmayacak mı?

   • Cevapla

    selin00

    06 Mayıs 2019
    11:03

    Ben de aynı diziyi bekliyordum.

    • Cevapla

     Aysun

     06 Mayıs 2019
     11:43

     Aynen bende senin gibi başlamasını dört gözle bekliyordum,hatta yabacı sitelerden bir yerde dün gece ingilizceye çevrilmiş videosunu bile buldum.Bu da demektir ki İngilizce çevirisi de çabuk gelecek.Başrol oyuncular,fragmanlar iyi olmasından dolayı yabancı site ve twetter…yorumları diziye ilgi fazla.Ülkesinde cumt.reytingi de NF ile birbirine yakın başladı.Burada muhtemelen gözden kaçtı yakında orjinali yüklerler diye umut ediyorum,ondan mesaj yazdım yöneticiye.😔

 • Cevapla

  helin yigit

  05 Mayıs 2019
  06:47

  al benden de o kadar ilk 4 bölüm baya kafa karıştırıcıydı şimdi tamamen herşey çorba oldu. senarist neyi nasıl anlatmış yönetmen ne kadarı anlayıp nası yansıtmış burası tartışılır ama ortada açık olan birşey varsada anlatım şekli tamamen yanlış.
  yoon si yoon ve han yeri şuan geri planda kalmış gibi dursada ilerki bölümler böyle olmayacaktır çünkü 48 bölümlük bi dizide hemen ana karakterlerin üzerine yoğunlaşılmaz
  mantiken oturmayan olaylar daha ilk bölümden başladı halada devam ediyor tüccar kızın ne yapmaya çalıştığı kafamda hala oturmadı bi o adama yardım etmesi bi yakalatması bi sanki ona karşı birşeyler hissediyormuş gibi olması birde bu bölüm senin gibiler ölsün demesi.. halkı açlık içinde ölürken japonlara pirinç satması prinç için herşeyi göze alması sonra bu bölüm babasına karşı gelmesi
  yoon si yoon’un hem isyancılarla arasının iyi olması hem babasına yardım etmesi hemde babasına karşı olması babasının prinç dükkanını yakanın tüccar kızın babası olduğunu şıp diye anlaması (müneccim mübarek )
  yani zincirleme mantık hatalarıyla dolu ilerki bölümleri merakla beklermiyim hiç sanmıyorum büyük umutlarla başladığım kadrosunun dev olduğu bir dizi anca bu kadar batırılabilirdi vallaha kadroya yazık olmuş

kore dizileri