Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Nokdu Flower Kırküç ve 44.Bölüm08 Temmuz,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Venom & shinee!

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Nokdu Flower Kırküç ve 44.Bölüm” için 3 Yorum
 • Cevapla

  nurcan demir

  15 Temmuz 2019
  19:04

  vay arkadaş ülkenin kahramanı da bitmiyor vatan hainide.baştan beri sevmediğim iki adam yaptılar yapacaklarını.ve ben saftirik hala yi hyun dan umutluyum artık nasıl bir kafa ise benimkisi.ben hala karşı taraftaki eskerden bir ATILIM BEKLİYORUM ÖLDÜRMEDİ ŞU YANINDAKİ PİSLİĞİ.

 • Cevapla

  Queen White Angel

  10 Temmuz 2019
  15:06

  sanırım sosyal sınıf farkı yüzünden
  en değer verdiği hocasının ihanetini kabullenemedi
  kendince modernleştirecek joseon u
  ama ipin ucu çoktan kaçtı

 • Cevapla

  Queen White Angel

  08 Temmuz 2019
  21:09

  neler oldu neler😲😲😲
  tüylerim diken diken
  yi hyun un iyice canileştiği bu bölümde🤬🤬
  resmen soykırım yapan japonlar 👎👎👎
  ve ülkesini satan hainler👎👎👎
  yazılacak gibi değil
  donghaklar hezimeti yaşarken
  yi kang amacında ısrarcı💪💪
  çoooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R^^

kore dizileri