Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Nokdu Flower Onyedi ve 18.Bölüm25 Mayıs,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

indirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Venom & rümYSJ

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Nokdu Flower Onyedi ve 18.Bölüm” için 6 Yorum
 • Cevapla

  Hassann

  24 Temmuz 2019
  23:05

  Yine güzel bir bölümdü. Küçük kardeş memur oldu. Asil Alimle birlikte Joseon ordusuna katıldılar. Asil alim küçük kardeşin onu öldüreceğine inanıyor. Hatta kız kardeşi bile gidip küçük kardeşe abimi öldürme diyor. Tabii ki orduda küçük kardeşin nişancılığı övülünce komutan onu yanına alıyor ve keskin nişancılık görevi veriyor. işi bu artık ve ilk iş de abisinin bulunduğu kısımdaki uzun namlulu silahı susturmak oluyor. Artık onlara aman vermiyor. Sürekli hareket eden ve ışık saçan cisimleri vuruyor. O nedenle artık siperlerde ateş yakmak da yasak.
  Joseon ordusunun ablukasında kalan Asiler Ordusu çıkış arıyor. General Nokdu sis bahanesiyle sisten istifade saldıralım diyor. Orada da yine keskin nişancı küçük kardeş tarafından ağır yaralanıyor, geri çekiliyorlar. Bu savaşta Asil Alim de yaralanıyor. Küçük kardeş onu vuracağına üstelik koruyor da.
  Çıkış bulabilmek için de general nokdu güvendiği komutanını gönderiyor onun yerine de büyük kardeş komutan oluyor. General Nokdu ona güvendiğini söylüyor. İlk işi de küçük kardeşi olduğunu bilmeden küçük kardeşi nişan aldığı yerde bir oyunla yaralıyor. şimdi de peşinden gidiyor. Bakalım yakalabilecekler mi?
  Aynı zamanda büyük kardeş ile Bayan Song arasında aşk alevlendi. Güzel şeyler oluyor fakat büyük kardeş ünlü lafını söylüyor.
  BÖLÜMÜN SÖZÜ : Büyük kardeş bayan Song.a söylüyor:. Sadık bir askerin ömrü kısa, ölümü yiğitçe olur. Gönlünüzü bana vermemelisiniz.
  Çevirmenlerimiz Venom & rümYSJ’a teşekkürler…

 • Cevapla

  Baltazar

  21 Temmuz 2019
  05:54

  dizi güzel nasıl bittiğini anlamıyorsun.
  sadece katlanamadığım tek sorun var onuda görür görmez ileriye atıyorum oda şu adamın annesi, ne kadar berbat bi oyunculuğu var sanki hizmetçi değilde her rolde (hüzün,keder,sevinç,mutluluk)de 18lik kız gibi işveli nazlı ağız ,konuşurken gerdan kırma hareketleri asab bozucu gerçekten tahammül edilemez derecede.
  bu kadın aktris normal hayatta çok zengin falan galiba bu diziye de kendini zorla sokmuş hizmetçi rolünüde bilerek istemiş ki ne kadar alçak gönüllü olduğunu minnetle kore halkına göstersin.başka anlam veremiyorum bu gıcık tipe

 • Cevapla

  nurcan demir

  02 Haziran 2019
  19:51

  evet ya lütfen

 • Cevapla

  nurcan demir

  02 Haziran 2019
  19:51

  kardeşin neye hizmet ettiğini anlayan var mı.
  aşk her yerde.

 • Cevapla

  Queen White Angel

  27 Mayıs 2019
  01:11

  savaş ve aşk
  güzel şeyler de vardı savaş varken
  😍😍😍😍😍😍 https://uploads.disquscdn.com/images/ed109ee9caf2eba3695a0655082e0a9eace1be32b6724c68766dadea5dc9a3b5.gif
  https://uploads.disquscdn.com/images/e4232aeb432063219c8c1fcc2e4a1e447a806585f95ed60d172a12b38e83c31b.gif
  kardeş kardeşe
  karşı karşıya
  hadi bakalım maceraya
  çooooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Cevapla

  tuğba yakut

  26 Mayıs 2019
  02:00

  Iyi oldu iyice gıcık olmuştum bu kardeşe

kore dizileri