Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Not Others

Not Others dizi konusu: Lise öğrencisi Kim Eun Mi, hamile olduğunu öğrendiğinde hayatı bir anda tamamen değişti. Bebeğini korumaya kararlıydı ve kızını büyütmeye kararlı şekilde yola koyuldu. Tek başına büyüttüğü kızı Jin Hee ile birlikte neredeyse birlikte büyüdüler.

Artık kırklı yaşlarında olan Eun Mi, fizyoterapist olarak çalışıyor, 29 yaşındaki Jin Hee ise Namchon Polis Karakolu’nda görevli bir memur. Ancak Jin Hee, yetişkin olmasına rağmen hala annesiyle yaşıyor ve bu durum aralarında sürekli çekişmelere yol açıyor. Anne ve kız birbirlerini çok sevseler de son zamanlarda birbirleriyle geçinmekte güçlük çekiyorlar.

Kızıyla başa çıkma sorunlarıyla uğraşmakla kalmayan Eun Mi’nin hayatı, Dr. Park Jin Hong’un aniden ortaya çıkmasıyla daha da karmaşık hale geliyor. Eun Mi, gizemli Dr. Park’ı anlamaya çalışırken, Jin Hee de iş yerindeki yeni üstü Eun Jae Won ile anlaşmanın bir yolunu bulmaya çabalıyor.

Türler: Komedi, Romantizm, Yaşam, Dram

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ