Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Not Others 1.Bölüm19 Temmuz,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Lise öğrencisi Kim Eun Mi, hamile olduğunu öğrendiğinde hayatı bir anda tamamen değişti. Bebeğini korumaya kararlıydı ve kızını büyütmeye kararlı şekilde yola koyuldu. Tek başına büyüttüğü kızı Jin Hee ile birlikte neredeyse birlikte büyüdüler.

Artık kırklı yaşlarında olan Eun Mi, fizyoterapist olarak çalışıyor, 29 yaşındaki Jin Hee ise Namchon Polis Karakolu’nda görevli bir memur. Ancak Jin Hee, yetişkin olmasına rağmen hala annesiyle yaşıyor ve bu durum aralarında sürekli çekişmelere yol açıyor. Anne ve kız birbirlerini çok sevseler de son zamanlarda birbirleriyle geçinmekte güçlük çekiyorlar.

Kızıyla başa çıkma sorunlarıyla uğraşmakla kalmayan Eun Mi’nin hayatı, Dr. Park Jin Hong’un aniden ortaya çıkmasıyla daha da karmaşık hale geliyor. Eun Mi, gizemli Dr. Park’ı anlamaya çalışırken, Jin Hee de iş yerindeki yeni üstü Eun Jae Won ile anlaşmanın bir yolunu bulmaya çabalıyor.

Türler: Komedi, Romantizm, Yaşam, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: mariainurarea & The_AstronauD

spoiler