Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Oh! Youngsim

Oh! Youngsim dizi konusu: Oh Young Sim, 30’lu yaşlarında ve bekar bir kadındır. 8 yıldır televizyon programlarında yapımcı olarak çalışmaktadır. Televizyon programlarıyla insanları güldürmek tek amacıdır ancak düşük reytingler sebepli projeleri birbir iptal olmaktadır. Kariyeri tam bir kriz aşamasındadır. Pilot program olarak bir aşk eğlence programı yapma fırsatı bulur. Program için ünlü bir start-up yöneticisi olan Mark Wang’i konuk olarak seçer. Asıl kimliğinin Wang Kyung Tae olduğunu öğrenince şaşırır. Küçükken Wang Kyung Tae, Oh Young Sim’e ilgi duyardı ve hislerini ona her zaman söylerdi. Ancak o zamanlar Oh Young Sim, Wang Kyung Tae’ye aynı şekilde hissetmiyordu. Sonra ailesiyle birlikte Amerika’ya ani bir şekilde taşındılar ve birbirlerini kaybettiler.

20 yıl aradan sonra, Wang Kyung Tae CEO Mark Wang olarak karşısına çıkmıştır. Ayrıca, aynı televizyon programı departmanında çalışan yapımcı Lee Chae Dong, Oh Young Sim’in yanında yer alır. Onun yakın arkadaşı olan Goo Wol Sook da Ku’s Date adlı popüler bir YouTube kanalını yönetmektedir.

Türü: Romantik Komedi

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ