Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

On The Verge Of Insanity 1.Bölüm25 Haziran,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Dizi, orta yaşlı bir grup insanın çalışma hayatlarını konu almaktadır. Choi Ban Seok (Jung Jae Young), Hanmyung Elektronik’te geliştirici olarak çalışan deneyimli bir mühendistir. 22 yıllık kariyerinin en büyük kriziyle karşı karşıya olan iyi bir mizah anlayışına sahip sakin, sıcak kalpli bir adamdır. Bir işten çıkarma dalgasına dahil olmamak için Personel Daire Başkanlığı’na transfer olur. İşlevine aşina olmamasına rağmen orada çalışmaya devam etmenin işsiz olmaktan daha iyi olduğuna karar verir. Yakın zamanda terfi ettirilen Personel Departmanı Başkanı Dang Ja Young (Moon So Ri), şirketin ilk kadın yöneticisi olmak isteyen bir işkoliktir. Ban Seok kendi departmanına ilk transfer olduğunda onunla ne yapacağını tam olarak bilemez. Ancak onunla birlikte çalıştıktan sonra hayatının yavaş yavaş değiştiğini fark eder.

Tür: Ofis, Romantik, Dram, Komedi

Bilgi Notu:Çeviri: DarthSnape & Asterin

spoiler


kore dizileri