Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Our Blues

Konusu: “Our Blues”, bir şekilde birbirine bağlı olan çeşitli karakterlerin hikayesini anlatan çok amaçlı bir diziyi ele almaktadır. Lee Dong Seok (Lee Byung Hun) Jeju Adası’ndaki küçük bir köyde doğmuştur. Geçimini sağlamak için kamyon satmaktadır. Bu hayattan kaçmak için Jeju’ya gelen gizemli bir geçmişi olan Min Sun Ah (Shin Min Ah) ile tanışır.

Bir gemi kaptanı olan Park Jung Joon (Kim Woo Bin), parlak ve eğlenceli bir kişiliğe sahip bir dalgıç olan Lee Young Ok’a (Han Ji Min) aşık olur.

Bir balık dükkanı sahibi olan Jung Eun Hee (Lee Jung Eun), eski sevgilisi Choi Han Soo (Cha Seung Won) ile tekrar karşılaşır. Şehir hayatının ona göre olmadığını anladıktan sonra, geri döndüğünde Jeju Adası’nda yolları kesişir. Mi Ran (Uhm Jung Hwa) ile arkadaştır. Go Mi Ran, zorlu şehir hayatından bıktığı için Jeju’daki memleketine geri dönmüştür.

Tür: Romantik, Hayat, Dram, Aile

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ