Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Our Blues 1.Bölüm13 Nisan,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: “Our Blues”, bir şekilde birbirine bağlı olan çeşitli karakterlerin hikayesini anlatan çok amaçlı bir diziyi ele almaktadır. Lee Dong Seok (Lee Byung Hun) Jeju Adası’ndaki küçük bir köyde doğmuştur. Geçimini sağlamak için kamyon satmaktadır. Bu hayattan kaçmak için Jeju’ya gelen gizemli bir geçmişi olan Min Sun Ah (Shin Min Ah) ile tanışır.

Bir gemi kaptanı olan Park Jung Joon (Kim Woo Bin), parlak ve eğlenceli bir kişiliğe sahip bir dalgıç olan Lee Young Ok’a (Han Ji Min) aşık olur.

Bir balık dükkanı sahibi olan Jung Eun Hee (Lee Jung Eun), eski sevgilisi Choi Han Soo (Cha Seung Won) ile tekrar karşılaşır. Şehir hayatının ona göre olmadığını anladıktan sonra, geri döndüğünde Jeju Adası’nda yolları kesişir. Mi Ran (Uhm Jung Hwa) ile arkadaştır. Go Mi Ran, zorlu şehir hayatından bıktığı için Jeju’daki memleketine geri dönmüştür.

Tür: Romantik, Hayat, Dram, Aile

Bilgi Notu:Çeviri: Mesefa & f.cicek97

spoiler