Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Pandora: A Fabricated Paradise

Pandora: A Fabricated Paradise dizi konusu; Hong Tae Ra, biricik ailesini korumak için Kore’nin First Lady’si olması gerekmektedir.

Hong Tae Ra’nın kocası Pyo Jae Hyun ve sevgili kızlarıyla mükemmel bir hayatı var, tek bir şey dışında. Hong Tae Ra’nın geçmişine dair hiçbir hatırası yoktur. Bir gün hafızasını geri kazanır ve üzücü geçmişiyle yüzleşir. Mükemmel hayatı artık bozulur ve kendini kontrol edilemez bir durumun içinde bulur. Hong Tae Ra, geçmişinden sorumlu olanlardan intikam almak için mücadele eder.

Pyo Jae Hyun, Hong Tae Ra ile evlidir. Nöral akıllı yama (Alzheimer gibi hastalıklarda kullanılabilen bir tedavi yöntemi) alanında yeni teknoloji geliştiren son derece akıllı bir geliştiricidir. Şirketini liderlik becerileri ve mantıklı bir kişilikle yönetiyor. Çevresindekiler tarafından taktir edilen birisidir. Siyaset dünyasındaki insanlar ondan bir sonraki başkan adayı olarak bahsetmeye başlar.

Türler: Aksiyon, Gerilim, Dram, Melodram

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ