Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Kızılay Web Banner 728X090

Pandora: A Fabricated Paradise 1.Bölüm12 Mart,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu; Hong Tae Ra, biricik ailesini korumak için Kore’nin First Lady’si olması gerekmektedir. Hong Tae Ra’nın kocası Pyo Jae Hyun ve sevgili kızlarıyla mükemmel bir hayatı var, tek bir şey dışında. Hong Tae Ra’nın geçmişine dair hiçbir hatırası yoktur. Bir gün hafızasını geri kazanır ve üzücü geçmişiyle yüzleşir. Mükemmel hayatı artık bozulur ve kendini kontrol edilemez bir durumun içinde bulur. Hong Tae Ra, geçmişinden sorumlu olanlardan intikam almak için mücadele eder.

Pyo Jae Hyun, Hong Tae Ra ile evlidir. Nöral akıllı yama (Alzheimer gibi hastalıklarda kullanılabilen bir tedavi yöntemi) alanında yeni teknoloji geliştiren son derece akıllı bir geliştiricidir. Şirketini liderlik becerileri ve mantıklı bir kişilikle yönetiyor. Çevresindekiler tarafından taktir edilen birisidir. Siyaset dünyasındaki insanlar ondan bir sonraki başkan adayı olarak bahsetmeye başlar.

Türler: Aksiyon, Gerilim, Dram, Melodram

Oyuncular: Lee Ji Ah, Lee Sang Yoon, Jang Hee Jin, Park Ki Woong, Bong Tae Kyu

Bilgi Notu:Çeviri: Nur & Svares

spoiler