Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Pegasus Market 2.Bölüm30 Eylül,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

indirmek için tıkla!

Bilgi Notu:Çeviri: mesefa & arzub

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Pegasus Market 2.Bölüm” için 2 Yorum
 • Cevapla

  Sude Bostancı

  01 Ekim 2019
  11:19

  Bu dizi bir değişik..İlginç…Abartılı sahnelerde bile kızamıyorsun..nedeni senaristin bir şekilde sebep ve sonucu bize bile kabul ettirebilecek bir yaklaşımla bağlaması mı ?? Anlamadım inanın..Gene de..Şarkıcının performas için şarkı seçimi tuhaftı..Tek şaşırdığım o oldu..Ben AVM lerdeki büyük marketlerin bir koridorunu yetenekli kişilere stant açmaları için ücretsiz izin vermesini hep istemişimdir…markette satılmayan ürünlerden olmalı….Mesela…El emeği ahşap ..oyma boyama,cam,takı,resim..vb..hem yetenekli kişilere destek hem de mağazada değilşik bir remk olması açısından..Peluşçuyu içeri alınca onu hatırladım..:)))))))))

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  01 Ekim 2019
  10:58

  mesefa & arzub… Çoook teşekkürler…İzledim…Emekleriniz,ellerinize sağlık…

kore dizileri