Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Perfume Bir ve 2.Bölüm11 Haziran,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

Konusu: Yaşamını ailesine adayan orta yaşlı ev kadını buna rağmen ailesinin parçalanmasını izlemek zorunda kalır ve umutsuzluğa düşer. Gizemli bir parfüm sayesinde, görüntüsü aniden güzel bir genç kadına dönüşür.

Min Jae Hee (Ha Jae Sook) parfüm kullandıktan sonra aniden genç ve güzel olan bir ev hanımıdır. Min Ye Rin (Go Won Hee) adı altında bir model olarak çalışmaya başlar ve başarılı bir moda tasarımcısı olan ama sıradan bir insan Seo Yi Do (Shin Sung Rok) ile tanışır.

Tür: Romantik, Fantastik, Komedi

indirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: hazell & Meishien

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Perfume Bir ve 2.Bölüm” için 29 Yorum
 • Cevapla

  Bts♥M

  04 Ağustos 2019
  21:28

  Aynen dimi ben de ona benzettim konusunu. Eskiden izliyordum o diziyi. ::DDDD

 • Cevapla

  ☆gizemm☆

  23 Temmuz 2019
  12:43

  Konusunu eskiden krem diye bir dizi vardı bizde ona benzettim shin sung rok u da kötü rolde görmeye çalıştın komik rolde görmek nasıl olacak bakalım 😀👍

 • Cevapla

  Nur Karakodak

  17 Temmuz 2019
  22:14

  yemin ederim o 17. dakikadaki don düşme olayı beklediğim bir şeydi kjvkdfnjblızgdrg

 • Cevapla

  티파니

  23 Haziran 2019
  18:42

  Diziye bayıldım.😍 Pehamızı çok özlemiştim. Bu dizide de harika görünüyor. Go Won Hee unnimiz ile de uyumları harika.💋

 • Cevapla

  Tuğçe

  21 Haziran 2019
  00:29

  Pehamızı komedide görmek ama hâla garip tip 😂 yakışıyo bu adama yaa

 • Cevapla

  Gökbörü

  16 Haziran 2019
  11:57

  Çeviri için teşekkürler. Çamaşır asma sahnesini görünce fırladım, makinedeki çamaşırları unutmuşum, bir asıp geldim. 😀

kore dizileri