Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Perfume Yirmibir ve 22.Bölüm10 Temmuz,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

indirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Lale112 & Meishien

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Perfume Yirmibir ve 22.Bölüm” için 7 Yorum
 • Cevapla

  FatımaNur Bilen

  16 Ağustos 2019
  23:47

  kim teo joon nasıl sinir bozucusun pis koca utanmaz nampiyon

 • Cevapla

  Kübra

  23 Temmuz 2019
  02:21

  bu ergenler beni deli etti yaa… cidden ne kadar saçma ve egoist bir hal alıyor gençlik biz kendi içimizde üzülür sinirlenir kendimize yapardık ne yaparsak
  bunlar insana zarar veriyor cana mala önüne ne gelirse ona zarar veriyor. ne saçmalıktır ne beyinsizliktir ya.

 • Cevapla

  melek

  16 Temmuz 2019
  16:04

  ya su salak öğrencilere sinir oldum artık ya suclarının cezasını cekmedikleri için böyle davranıyorlar..yahu neden tutuklatmıyorlar..hele kızının hiçmi haberi olmuyor bunlardan

 • Cevapla

  Belgin

  12 Temmuz 2019
  00:28

  Masada yemek yedikleri sahnede çok komikdi .Artık her şey ortaya çıkmaya başlıyor.Diziyi severek izliyorum.

 • Cevapla

  Gökbörü

  11 Temmuz 2019
  10:59

  Güzeldi. Çeviri için teşekkürler.

 • Cevapla

  nlgn♬♥Hanbin♥♬

  10 Temmuz 2019
  23:31

  Ne parfümüş başı dertten kurtulmuyo kocaya tuvalet terliğiyle çaka çaka foseptiğe tıkasım var arıtma olarak kullanalım böyle pislikleri saydırınca içim serinledi 🤣🤣🤣çeviri için teşekkürler

 • Cevapla

  티파니

  10 Temmuz 2019
  22:56

  Bu dizi hiç bitmese ya😍

kore dizileri