Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Poong, The Joseon Psychiatrist 2 1.Bölüm13 Ocak,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konu: Poong, The Joseon Psychiatrist dizisinin 2.sezonudur.
Bir zamanlar kraliyet doktoru olan Yoo Se Poong(Kim Min Jae), kraliyet ailesini çevreleyen bir komploya karışıp saraydan kovulduktan sonra kendini garip ama güzel Gyesu köyünde bulur. Orada Seo Eun Woo(Kim Hyang Gi) ve Gye Ji Han(Kim Sang Kyung) ile tanıştıktan sonra hayatı değişir. Yeni arkadaşlarının yardımıyla Se Poong hem bir doktor hem de bir insan olarak gelişerek hastalarının sadece vücudunu değil, kalbini ve zihnini de tedavi etmeyi öğrenir.Önüne yeni hastalar ve yeni zorluklar çıkan Se Poong, bir kez daha hem kendisini hem de etrafındakilerin hayatlarını iyileştirmek için yeni bir maceraya atılır.

Tür: Tür: Tarihi, Gizem, Romantik, Dram, Tıp

Bilgi Notu:Çeviri: Roden & iwantobeapia

spoiler