Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

Project Wolf Hunting 202209 Kasım,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Kötü şöhretli hükümlüleri Filipinler’den Güney Kore’ye iade aşaması, ölümcül bir havaalanı bombalamasıyla sekteye uğrar. Koreli yetkililer bir sonraki transferleri için kargo gemisi Frontier Wolf’a el koyarlar.

Bir suç imparatorluğunun duygusuz bir varisi de dahil olmak üzere tüm haydutlar , bu devasa gemiye bindirilip başlarına iki düzine sağlam dedektif ve asabi bir Sahil Güvenlik kaptanı görevlendirilir.

Yoğun güvenliğe rağmen, geminin kontrolünü ele geçirmek için bir komplo mahkumlar arasında sızar ve kısa sürede kaos başlar, ancak ne polisin ne de haydutların bilmediği şey, yük gemisinin tek kargosu olmadığı ve acımasız bir canavarla yüzleşmeleri gerektiğidir. .

Tür: Aksiyon, Gerilim, Bilimkurgu

Bilgi Notu:Çeviri: excellensouldean

spoiler