Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Psychometry 201313 Aralık,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Film ismi: Psychometry Yılı: 2013 Türü: Gerilim, Gizem, Doğaüstü güç Çeviri: T.O.P_LoWéR (Koreantürk Çeviri Ekibi) Türkiye’de ilk Kez Türkçe Altyazılı KOREANTÜRK’TE!… Konusu: Yang Choon-Dong (Kim Kang-Woo) polis memuru olarak soruşturmalarda çok az başarılı olmaktadır. Bir gün polis merkezine bir kadın gelir ve kızının kaybolduğunu söyler. Diğer polis memurları bununla ilgilenmezken, Yang Choon-Dong olayın bir kaçırma vakası olabileceğini düşünür. Üstü olan Memur Yang’a bu olay için özel çalışma izni verir. Memur Yang geç bir saatte sokakta yürürken, gizemli birinin duvara sprey boya yaptığını görür. Memur Yang ise bu genci yaptığını yasa dışı olduğunu söyleyerek fırçalar. Çocuk ise memurun yüzüne boya sıkarak kaçar. Uzun bir süre geçer ve kaybolmuş olan kızın cesedi bulunur. Polis Yang amiri tarafından azarlanır ve kızın öldürüldüğü yerin görüntülerini haberlerden izler. Memur Yang bu görüntüleri sprey boya yapan çocuğun oluşturduğu görüntüye benzetir. Çok şaşıran polisimiz bu çocuğun peşine düşer. Filmde bir çoğumuzun tanıdığı Koreli aktör Kim Bum‘da rol almaktadır.

Bilgi Notu:Mega, Moly ve VK alternatifleri part 1 /// Mega2, Moly2, VK2 alternatifleri part 2

spoiler