Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Queen of Masks

Queen of Masks dizi konusu: Dört kadının hayatı, bir adam yüzünden bir girdabın içine çekilir.

Do Jae-Yi (Kim Sun-A), zayıfları savunan ünlü bir insan hakları avukatıdır. Aslında hırslı biridir ve Tongjoo Şehri belediye başkanının işlediği pis işleri düzeltir.

Go Yoo-Na (Oh Yoon-Ah), 10 yıl önce bir cinayet davasına karıştı ve ardından ABD’ye kaçtı. Şimdilerde ise Go Yoo-Na evlidir ve bir kızı vardır. Hayatından memnundur, ancak kızı kaybolur. Kızını bulmak için Go Yoo-Na Kore’ye geri döner ve onu 10 yıl önce terk eden 3 arkadaşıyla yüzleşir.

Joo Yoo-Jung (Shin Eun-Jung), bir sanat vakfının başkanıdır. Hayatı kötü giderken bir adam karşısına çıkar. Bu adamla yapacağı evlilik öncesi rahatsız edici bir olay gerçekleşir.

Yoon Hae-Mi ise (Yoo-Sun), Mariana Hotel’in başkan yardımcısıdır. Alt kademedeki bir pozisyondan şu anki konumuna çalışarak gelmiştir. Eğer bir şeyi istiyorsa, istediğini elde edene kadar durmayacak bir kişidir…

Türü: Gerilim, Gizem, Dram, Melodram

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ