Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Queen of Masks 1.Bölüm27 Nisan,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Dört kadının hayatı, bir adam yüzünden bir girdabın içine çekilir.

Do Jae-Yi (Kim Sun-A), zayıfları savunan ünlü bir insan hakları avukatıdır. Aslında hırslı biridir ve Tongjoo Şehri belediye başkanının işlediği pis işleri düzeltir.

Go Yoo-Na (Oh Yoon-Ah), 10 yıl önce bir cinayet davasına karıştı ve ardından ABD’ye kaçtı. Şimdilerde ise Go Yoo-Na evlidir ve bir kızı vardır. Hayatından memnundur, ancak kızı kaybolur. Kızını bulmak için Go Yoo-Na Kore’ye geri döner ve onu 10 yıl önce terk eden 3 arkadaşıyla yüzleşir.

Joo Yoo-Jung (Shin Eun-Jung), bir sanat vakfının başkanıdır. Hayatı kötü giderken bir adam karşısına çıkar. Bu adamla yapacağı evlilik öncesi rahatsız edici bir olay gerçekleşir.

Yoon Hae-Mi ise (Yoo-Sun), Mariana Hotel’in başkan yardımcısıdır. Alt kademedeki bir pozisyondan şu anki konumuna çalışarak gelmiştir. Eğer bir şeyi istiyorsa, istediğini elde edene kadar durmayacak bir kişidir…

Türü: Gerilim, Gizem, Dram, Melodram

Bilgi Notu:Çeviri: Carpathia & cmbz & Svares

spoiler