Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Queenmaker

Konusu: Dizi; tamamen farklı hayatlar süren ancak güçlerini birleştirmek ve adil ve gerçek bir dünya yaratmak için bildikleri her şeyi bırakan iki kadının hikayesini anlatıyor.

Hwang Do-Hee (Kim Hee-Ae), Eunsung Group’ta bir stratejik planlama ekibinde genel müdür olarak çalışmaktadır. Kamuoyu ile başa çıkmakta iyidir.

Bir gün, Oh Kyung-Sook’un (Moon So-Ri) Seul belediye başkanı olma kampanyasına katılır. Oh Kyung-Sook, Eunsung Group’a sık sık karşı çıkan bir insan hakları avukatıdır. Zayıflar için savaşmak amacıyla belediye başkanlığına aday olmaya karar vermiştir. Seçim sırasında, Oh Kyung-Sook ve Hwang Do-Hee sık sık farklı görüşlerle çatışır ancak aynı nihai amaç için çabalarlar. Bu, Oh Kyung-Sook’u Seul belediye başkanı yapmak içindir.

Türler: İş,  Dram, Politik

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ