Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Queenmaker 1.Bölüm17 Nisan,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Dizi; tamamen farklı hayatlar süren ancak güçlerini birleştirmek ve adil ve gerçek bir dünya yaratmak için bildikleri her şeyi bırakan iki kadının hikayesini anlatıyor.

Hwang Do-Hee (Kim Hee-Ae), Eunsung Group’ta bir stratejik planlama ekibinde genel müdür olarak çalışmaktadır. Kamuoyu ile başa çıkmakta iyidir.

Bir gün, Oh Kyung-Sook’un (Moon So-Ri) Seul belediye başkanı olma kampanyasına katılır. Oh Kyung-Sook, Eunsung Group’a sık sık karşı çıkan bir insan hakları avukatıdır. Zayıflar için savaşmak amacıyla belediye başkanlığına aday olmaya karar vermiştir. Seçim sırasında, Oh Kyung-Sook ve Hwang Do-Hee sık sık farklı görüşlerle çatışır ancak aynı nihai amaç için çabalarlar. Bu, Oh Kyung-Sook’u Seul belediye başkanı yapmak içindir.

Türler: İş,  Dram, Politik

Bilgi Notu:Çeviri: DarthSnape

spoiler