Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Red Sky 1.Bölüm31 Ağustos,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla

Konusu: Joseon döneminde geçen dizide Hong Cheon Ki (Kim Yoo Jung), resim konusunda mükemmel yeteneğe sahip bir kadın ressamdır. Hong Cheon Gi kör olarak doğmuştur ama bir gün gözlerini açtığında mucizevi bir şekilde görme yetisini geri kazanır. O Dohwaseo’nun (Kore Kraliyet Resim Akademisi)ilk kadın ressamı olarak seçilir. Hong Cheon Ki ayrıca güzel bir görünüme ve parlak bir kişiliğe sahiptir. Onun için resim her şeydir. Bir gün Ha Ram ile tanışır. Ha Ram(Ahn Hyo Seop), astronomi, coğrafya, kehanet sanatı ve meteorolojiden sorumlu bir ofis olan Seowoongwan’da bir memurdur. Küçükken geçirdiği bir kaza onun kör olmasına neden olur. Hong Cheon Ki ona aşık olur ve Ha Ram’ın kör olmasına aldırmaz. Hong Cheon Ki, Ha Ram’ın önünde belirmeye devam eder ve Ha Ram’da kendini onu beklerken bulur.

Tür: Dram, Romantik, Tarihi, Fantastik/Bilim Kurgu

 

Bilgi Notu:Çeviri: Titania

spoiler