Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Rosebud 201816 Eylül,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

indirmek için tıkla

Konusu: 20’li yaşlarında, Jang-Mi (Ha Yeon-Soo) bir idol olmak ister. Beklenmedik şekilde hamile kalır ve rüyasından vazgeçer.

Jang-Mi (Yoo Ho-Jeong) şimdi orta yaşlı bekar bir anne ve kızı Hyun-A’yı (Chae Soo-Bin) büyütmektedir. Sıradan bir annedir ve Hyun-A’yı çok sever ve onun için her şeyi yapar. Bir gün Jang-Mi, eski erkek arkadaşı Myung-Hwan’la (Park Sung-Woong) tanışır. Myung-Hwan aynı zamanda Hyun-A’ın babası Soon-Chul’un (Oh Jung-Se) arkadaşıdır.

Türü: Komedi, Romantizm

Bilgi Notu:Çeviri: rümYSJ & Tuhafe & Büşra Bozlak

spoiler


kore dizileri