Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Run Off 201618 Mart,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Bir kadın milli buz hokeyi takımı oluşturmak için ne gerekir? Birkaç orta yaşlı kadın, bir ortaokul öğrencisi ve hatta belki bir Kuzey Koreli sığınmacı? Kang Dae Woong, Kış Olimpiyatları’nda Güney Kore’yi temsil etme umuduyla bir kadın milli buz hokeyi takımını bir araya getirmekle görevlendirildi. Bir araya getirebildiği, hokey bir yana, zar zor paten kayabilen, karmakarışık bir kadın grubu.

– Lee Ji Won, Park Chae Kyung, Go Young Ja, Jo Mi Ran, Kim Ga Yeon ve Shin So Hyun’dan oluşan bu takım olimpiyatlara katılmayı bırakın, bunu hayal dahi edebilirler mi?

Türü: Spor, Komedi, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: laquebae

spoiler