Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

School 2021

School 2021 dizi konusu: Dizi, Gong Ki-Joon (Kim Yo-Han) ve Na Geum-Young’un da dahil olduğu bir meslek lisesindeki öğrencilerin yaşamını ve nasıl büyüdüklerini anlatıyor.

Gong Ki-Joon bir zamanlar tekvando oyuncusuydu ve Ulusal Atletizm Yarışmasında bronz madalya kazandı, ancak ciddi bir ayak bileği sakatlığı geçirdi. Bu sıralarda babasının işi iflas etti. Gong Ki-Joon tekvandoyu bıraktı ve meslek lisesine girdi. Yaşına göre olgun bir kişiliğe sahip ama hoşlandığı kızların karşısında ne yapacağını bilemiyor.

Na Geum-Young, meslek lisesinde 2. sınıf öğrencisidir. Youtuber olmak istiyor ve meslek okulunda aşçılık okuyor. Babası kasabanın dışında bir karaoke odası işletiyor.

Türü: Okul, Gençlik, Romantizm

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ