Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

School 2021 1.Bölüm26 Kasım,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Dizi, Gong Ki-Joon (Kim Yo-Han) ve Na Geum-Young’un da dahil olduğu bir meslek lisesindeki öğrencilerin yaşamını ve nasıl büyüdüklerini anlatıyor.

Gong Ki-Joon bir zamanlar tekvando oyuncusuydu ve Ulusal Atletizm Yarışmasında bronz madalya kazandı, ancak ciddi bir ayak bileği sakatlığı geçirdi. Bu sıralarda babasının işi iflas etti. Gong Ki-Joon tekvandoyu bıraktı ve meslek lisesine girdi. Yaşına göre olgun bir kişiliğe sahip ama hoşlandığı kızların karşısında ne yapacağını bilemiyor.

Na Geum-Young, meslek lisesinde 2. sınıf öğrencisidir. Youtuber olmak istiyor ve meslek okulunda aşçılık okuyor. Babası kasabanın dışında bir karaoke odası işletiyor.

Türü: Okul, Gençlik, Romantizm

Bilgi Notu:Çeviri: busramercan & Devriim

spoiler