Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

See You in My 19th Life

See You in My 19th Life dizi konusu: Ban Ji Eum, olağanüstü bir yeteneğe sahiptir: tüm geçmiş yaşamlarının anılarını hatırlayabilir. Yaklaşık bin yıl boyunca reenkarne olarak yaşamış olan Ban Ji Eum, yaşamlarını özveriyle sürdürmektedir. Önceki yaşamı trajik bir kazayla sona erdikten sonra, mevcut yaşamında geçmiş yaşamındaki insanlarla tekrar bağlantı kurmaya karar verir ve 18. yaşamında tanıştığı Moon Seo Ha’yu bulmaya karar verir. 18. yaşamının anıları, 19. yaşamındaki romantizme engel olacak mı? Yoksa aşk farklı yaşamlarda da devam edecek mi?

Diğer tarafta ise Yoon Cho Won bulunmaktadır, bir peyzaj mimarı ve ablasının ölümünden sonra hayatı çöken Yoon Joo Won’un kardeşidir. Sevdiği ablasının ölümüyle yüzleşmesine rağmen cesur ve nazik bir insandır. Yoon Cho Won, Ban Ji Eum ile tesadüfen karşılaşır ve onda ablasını görür, bu nedenle Ban Ji Eum’un kimliği hakkında meraklanır.

Son olarak, Ha Do Yoon’dan bahsedelim; Moon Seo Ha’nın sekreteri ve çocukluk arkadaşıdır. Tamamen farklı hayat standartlarından gelmelerine rağmen, Ha Do Yoon onunla bir tür yakınlık hisseder.

Türler: Komedi, Romantizm, Drama, Fantastik

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ