Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Snatch-Up 201801 Nisan,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Min-Jae(Kim Moo-Yul) beş parasızdır ve annesinin ameliyatı için ödeme yapması gerekir. Dairesine para yatırmaya karar verir ancak kabadayı (Kim Min-Kyo) parasını alır. Kabadayı, parasını politikacı Moon’a(Jeon Kwang-Leol) para veren tefeci Baek’e (Lim Won-Hee) verir. Baek, politikacıya sürekli olarak para vermek zorunda olduğu için mutlu değildir ve onu öldürmeye karar verir. Baek, Moon’u öldürmesi için bir katil(Lee Kyoung-Young) tutar. Baek, Dedektif Choi’nin (Park Hee-Soon) kumarhanede rehin olarak bıraktığı bir silaha sahiptir. Baek, dedektifin silahını katile iletir ancak teslimatçı (Oh Jung-Se) yanlışlıkla silahı Min-Jae’ye verir.

Tür: Aksiyon, Gerilim, Komedi, Suç, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: o.d

spoiler