Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Snowdrop 1.Bölüm21 Aralık,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Snowdrop, Güney Kore’de o sırada mevcut otoriter hükümeti adil seçimler yapmaya zorlamak amacıyla kitlesel bir protesto hareketi olan 1987 Demokrasi Hareketi’nin arka planında geçiyor. Kitlesel protestoların bir sonucu olarak, Aralık 1987’de demokratik seçimler yapıldı ve bu daha sonra Güney Kore’deki otoriter yönetimin sona ermesine ve Altıncı Kore Cumhuriyeti’nde demokratik yönetimin kurulmasına yol açacak.

Im Soo Ho (Jung Hae In), demokrasi yanlısı bir protestoya katıldıktan sonra üniversite öğrencisi bir kadın olan Eun Young Ro (Jisoo) tarafından keşfedilen bir lisansüstü öğrenciyi canlandırıyor. Eun Young Ro, kadın üniversitesindeki yurt odasında onu hükümetten saklar. Ancak Soo-ho’nun göründüğü kişi olmadığı ortaya çıkar. Arka plandaki siyasi çalkantı karşısında, ikilinin hikayesi gözler önüne seriliyor ve ikisi arasında romantik bir ilişki gelişiyor.

Türü: Dönem, Romantizm

Bilgi Notu:Çeviri: mesefa & Tuhafe

spoiler