Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

So Not Worth It 1.Bölüm22 Haziran,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Yeni arkadaşlar, yeni aşklar ve yeni deneyimler, dünyanın dört bir yanından öğrencilere ev sahipliği yapan Seul’deki renkli bir üniversite yurdunda bir araya geliyor. Se Wan (Park Se-Wan), yurt yönetiminden sorumlu bir öğretim asistanıdır. Jamie (Shin Hyun-Seung) , Amerika’dan yurtta yeni bir öğrencidir. Sam(Choi Young-Jae), Avustralya’da büyümüştür ve bir tteokbokki küresel gıda zincirinin başkanının oğludur. Minnie (Minnie), Kore dizilerini izlemekle ilgili birçok fantezisi olan Taylandlı bir öğrencidir. Hyun Min (Han Hyun-Min), Koreli bir öğrencidir ve bu nedenle uluslararası yurtta kalamaz. Okula yaptığı yorucu yolculuklar nedeniyle yurtta kalmak istemektedir.

Tür: Arkadaşlık, Komedi, Romantik, Gençlik, Sitcom

Bilgi Notu:Çeviri: cmbz

spoiler


kore dizileri