Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Squid Game 1.Bölüm18 Eylül,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Ki Hoon (Lee Jung Jae) işinden kovulmuştur. Hayatı perişan haldedir. Ki Hoon, kazananın 45.6 milyar wonluk bir ödül alacağı gizli bir hayatta kalma oyununu duyar. Oyuna katılmaya karar verir. Bu arada Sang Woo (Park Hae Soo), Ki Hoon’un kardeşi gibidir ve onun tam tersidir. Aynı mahallede büyümüşlerdir. Fakir bir aileden gelmesine rağmen Sang Woo prestijli bir üniversiteden mezun olmuş ve iyi bir iş bulmuştur. Şimdi şirket fonlarının kötüye kullanılması nedeniyle büyük bir krizle karşı karşıya kalmıştır. Arkadaşı Ki Hoon ile birlikte bu hayatta kalma oyununda yer almaya karar verir.

Tür: Gerilim, Gizem, Aksiyon

Bilgi Notu:Çeviri: Mesefa

spoiler