Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Start-Up 201927 Mart,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Taek-Il (Park Jung-Min) 18 yaşında, asi bir karaktere sahiptir. Annesiyle birlikte yaşamaktadır. Gençken, Taek-Il’in annesi voleybolcuydu. Annesinin isteklerine karşı çıkan Taek-Il liseden ayrılır. Günlerini arkadaşı Sang-Pil (Jung Hae-In) ile takılarak geçirir. Taek-Il aniden evden ayrılır ve Kuzey Jeolla Eyaleti, Gunsan’a gider. Çinli bir restoranda kuryelik yapmaya başlar. Bu Çin restoranında bulunan gizemli aşçı Geo-Seok (Ma Dong-Seok) ile tanışır…

Türü: Komedi

Bilgi Notu:Çeviri: Mesefa

spoiler


kore dizileri