Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Strangers Again

Strangers Again dizi konusu: Oh Ha Ra, hukuk çevrelerinde “dava tanrıçası” olarak bilinen başarılı bir boşanma avukatıdır. Boşanma davalarında bu kadar becerikli olmasının sebeplerinden biri belki de onun gibi avukat olan  Goo Eun Beom’dan boşanmış olmasıdır. Ancak nispeten olaysız hayatı, eski kocasıyla beklenmedik bir şekilde mahkemelerde yeniden bir araya gelmesiyle alt üst olur!

İkili, birlikte çalışmaya zorlanır ve bu da onların geçmişteki şikayetlerini yeniden alevlendirmesine yol açar. Profesyonellikleri, birbirlerine toplum içinde gerçekten ne düşündüklerini söylemelerini engellese de, sinirlerini yıpratmaya başlar… ve bu sinir seviyesi gittikçe yükselir.

Türler: Komedi, Hukuk, Romantik

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ