Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Strangers Again 1.Bölüm19 Ocak,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Oh Ha Ra, hukuk çevrelerinde “dava tanrıçası” olarak bilinen başarılı bir boşanma avukatıdır. Boşanma davalarında bu kadar becerikli olmasının sebeplerinden biri belki de onun gibi avukat olan  Goo Eun Beom’dan boşanmış olmasıdır. Ancak nispeten olaysız hayatı, eski kocasıyla beklenmedik bir şekilde mahkemelerde yeniden bir araya gelmesiyle alt üst olur!

İkili, birlikte çalışmaya zorlanır ve bu da onların geçmişteki şikayetlerini yeniden alevlendirmesine yol açar. Profesyonellikleri, birbirlerine toplum içinde gerçekten ne düşündüklerini söylemelerini engellese de, sinirlerini yıpratmaya başlar… ve bu sinir seviyesi gittikçe yükselir.

Türler: Komedi, Hukuk, Romantik

Bilgi Notu:Çeviri: tuco & toothless

spoiler