Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Swing Kids 201827 Şubat,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Kore Savaşı sırasında kurulan Kuzey Kore ve Çin savaş esirleri, Güney Kore’deki Geoje Adası’ndaki bir kampa gönderiliyor. POW kampının kendisi komünist yanlısı ve anti-komünist olan mahkumlar arasında yoğun bir mücadele vardır. Rho Ki-Soo ( Do Kyung-Soo ), Geoje POW Kampında tutulan genç bir Kuzey Koreli askerdir.

Bu arada, Çavuş Jackson’a ( Jared Grimes ) üst düzey bir subay tarafından POW kampından bir dans ekibi oluşturma emri verilmiştir. Kampta seçmelere katılır ve yanlış bir komünist sempatizan ve sivil Yang Pan-Rae ( Park Hye- ) olmakla suçlanan Çinli asker Xiaofang ( Kim Min-Ho ), Güney Koreli Kang Byung-Sam ( Oh Jung-Se ) seçer. Soo ailesine destek olmak istiyordur. Çavuş Jackson ayrıca Rho Ki-Soo’nun dans için sahip olduğu muazzam yeteneklerin de farkındadır. Acaba Rho Ki-Soo hayaline kovuşabilecek mi?

Tür: Dram, Dönem, Dans

Bilgi Notu:Çeviri: Özlem08 & ZeynepYesilgul

spoiler