Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Tale of Nokdu Bir ve 2.Bölüm01 Ekim,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

indirmek için tıkla

Konusu: Jeon Nok Du(Jang Dong Yoon) babası ve ağabeyi ile birlikte bir adada yaşıyordur.Zeki ve iyi bir kılıç ustasıdır.Küçüklüğünden beri babası ders çalışmasına ya da ana karaya gitmesine izin vermiyordur.Bir gün, babası ve ağabeyi bir grup kadın suikastçı tarafından saldırıya uğrar.Jeon Nok Du suikastçilerden birinin başkentine kadar kovalar.Bu süre zarfında Dong Dong Ju(Kim So Hyun)ile tanışır.Kralı okuyla vurmak istiyordur ama Jeon Nok Du onu bu beladan kurtarır.Bu arada Jeon Nok Du’nun kovaladığı suikastçi dulların yaşadığı bir köye girer.Ailesine kimin ve neden saldırdığını bulmak için Jeon Nok Du kadın kılığına girerek bu dul köyüne girer.Orada yine Dong Dong Ju ile karşılaşır.O Gisaeng olmak için eğitim almakta ama Gisaeng olmak istememektedir.Jeon Nok Du’nun bir kadın olmadığını ve dul köyünde neden saklandığını öğrenir.Jeon Nok Du, Dong Dong Ju’yu tehlikeli bir durumdan kurtararak onu evlatlık kızı olarak yanına alır ve 1 yıl boyunca bu dul köyünde yaşamaya karar verir.

Türü: Tarihi, Romantik, Komedi

Bilgi Notu:Çeviri: Kayo & Özlem08

spoiler