Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Terius Behind Me Onbeş ve 16.Bölüm20 Ekim,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Teukamathonsi & rabiaycel & ayshi

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Terius Behind Me Onbeş ve 16.Bölüm” için 55 Yorum
 • Cevapla

  Sinem Yıldırım

  26 Ocak 2019
  01:26

  O son sahne 😎
  Ji sub’un çocuklarla birlikte olan sahneleri o kadar güzel ki kadınların hayallerindeki baba modeli demek yanlış olmaz 😄
  Ve sitedeki ajummalar haklı adam yakışıklı 😎

 • Cevapla

  nurcan demir

  19 Kasım 2018
  23:38

  vay oradan nasıl çıkar atlayarak dedim ama buda fena oldu aman ne muhteşem ekipsiniz ultra mega daha topla ne varsa kadının terius demesi ay ne sinir bozucu.

 • Cevapla

  Tiffany Young

  12 Kasım 2018
  01:30

  Çok heyecanlı bir bölümdü.😍

 • Cevapla

  GoBlin ♥♥♥

  10 Kasım 2018
  23:16

  demek ki dünyanın neresinde olursanız olun erkekler araba süren kadınlara bağırıyor bir an kendimi gördüm 😀

 • Cevapla

  Betul Karatas

  03 Kasım 2018
  02:06

  ae rin le araba sürme sahneleri güzeldi kim bon kalpten gitmeden mola verdiler…..tekrar bakıcılık görevine dönünce çocuklar çok sevindi …..fallarını açıklarken ki halleri de çok komikti ………çantacı ölmekten son anda kurtulup go ae rin i kaçırdı …..kırmızı ayakkabılı kadın kim çıkar görelim ……çocukları almaya gelen adamın karısının sadece sesini duyduk………..

 • Cevapla

  River Song

  01 Kasım 2018
  00:08

  Bu bölüm çok hareketliydi. Aslında bu dizinin çocuklarla ilgili bölümler hariç daha ciddi bir havada olmasını isterdim. İnandırıcılık yönü biraz zayıf. Yani daha karanlık olsa ve senaryo üzerinde biraz daha çalışılsa çok daha hoş olurdu.
  Ae Rin’de çok tatlı ayrıca😊 o kadar uyumlu olmuş ki diziye her geçen bölüm daha çok anlaşılıyor.
  Ve kırmızı ayakkabılar… Vay vay.

  Çeviri için çok teşekkürler💕

 • Cevapla

  Meryem Gülen

  31 Ekim 2018
  20:55

  Iyi ki biriktirmisim yoksa meraktan catlardim o nasil bitmişti ben hemen sonraki bölüme geceyim 😀ceviri için teşekkürler ellerinize sağlık

 • Cevapla

  İNCİ

  26 Ekim 2018
  00:45

  o nasıl son ama yaa

 • Cevapla

  Şule Dikbaş

  26 Ekim 2018
  00:02

  https://uploads.disquscdn.com/images/0c78b699d111c0da4f7b598961d6c57efdcc280be95a78bbfbfd8140cdce15ab.png bu kadar yakışıklı olunur mu be vicdansızın oglu ?❤❤❤❤???

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  24 Ekim 2018
  18:59

  Nehire düştü ya o sırada aklına gelmiştir belki..Derler hayat film şeridi gibi gözünün önünden geçer..Anılarında…Tam Ae Rin ve Çocuklara sıra gelince silkinip kurtulmaya çalışacak..Kurtulma hamlesi yapacak..

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  24 Ekim 2018
  18:48

  Bir ara Terius ile konuşurken…”Ben çok zekiyim ” demişti…Bu söz dikkatimi çekti…Belki Gizli patron o..:))) Gene uçuşlara geçtim tahminlerde ama…:)) Olur mu olur….Sadece Karısı ( kırmızı ayakkabılı) emir ile görev alıyor…karısını bile kullanıyor mu oluyor?? Patron olduğundan karısının bile haberi yok mu demek oluyor ?? ??

 • Cevapla

  zeynep lazgülü

  24 Ekim 2018
  11:16

  son 2 bölümden memnun kalmadım çok basit hatalar var.hadi diyelimki kadın aptallıgından herşeye korkusuzca karışıyo peki cantacıdaki ajan çocugun yaptıgı hatalar nedir .kadının eski patronunun kim oldugunu biliyolar vede bakıcı bonunun sicilini araştırdıgını, buna ragmen adam adını sordugunda dikkatsizce kimliğini vermesi saçma geldi sonuçta bu ajan yani daha dikkatli olması gerekmezmi.kısacası senayonun bu bölümleri benim için hayal kırıklıgı oldu :((

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  24 Ekim 2018
  05:31

  Aaaa:.Yaşadığı söylenmişti ..Kırmızı ayakkabıyı da evde görmüştük..İkisi de aynı kişi hem de bizlerin sevdiği ”baba” nın eşi miymiş ??? Ben .PES ettim…..Ne diyeyim ??..Hep diyorum tahmin konusunda sizler daha başarılısınız..

  • Cevapla

   Sude Bostancı

   24 Ekim 2018
   05:37

   Ayakkabıcı başkan ile masada otururlarken büyüteçle bakmıştım yandan profil orta yaşlı ,pek güzel olmayan biriydi.. O kız güzeldi…..sahne için..sette bulunan birini kullanmışlar demek :))) .

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  24 Ekim 2018
  05:15

  Değil mi ?? Size de doğru gelmiyor değil mi ??

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  23 Ekim 2018
  17:25

  :))) Evet çantacı başkan onların ajan olduğunu hemen öğrendi…Kendi gizli örgütünün haber ağını kullandığını sanmam..Kendi, ölüm fermanını kendi hazırlar böyle yaparsa…;Milli İstihbarat sitesine girilebilen her bilgiyi alıyor demek ki…:))) Kore İstihbaratı bu diziyle kötü puanlar topladı benim gözümde..

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  23 Ekim 2018
  17:02

  Ah Terius Ahhhhhhh!! Bir haftadır yedin bitirdin beni :(((( Nasılsın ??? Çıkabildin mi o nehirden…Nasıl çıktın ?? Neler yaptın yaralı halinle ????? İstihbarat hemen aşağılara da
  nehrin iki yanına da ulaşır…Yüzebilir mi ??.veya da motorlu,balık tutan biri mi kurtarır ??..:((( Sanırım burada sahne atlarlar.

 • Cevapla

  Kara Prens So?Goblin Shin?

  23 Ekim 2018
  00:07

  oyuncu kadini bi ben mi tek han ji mine benzetiyorum

 • Cevapla

  *MoonStar*

  22 Ekim 2018
  23:13

  O buzdolabın üstü doldukça benim içime de mutluluk doluyor… Ajan Kim-Bon sevdiği kadın kollarında ölmüş, çok ağır bir biçimde yaralanmış ülkesine ihanetle suçlanıp sorgulanmış tüm bunlara rağmen gerçek suçlunun peşini bırakmamış bunun içinde yüreğini katılaştırmış biri, böyle birini de aşk ile değil de çocuk sevgisiyle normalleştirmek daha doğal geldi bana, yani Ae-Rin yada başka bir kadına aşık olup, farklılaşmaya başlasa gözüme bu kadar inandırıcı gelmezdi, ama çocuklarla ilgilenen Terius birden olmasa da zamanla yüreğinin etrafına ördüğü duvarları yıkmaya başladı, o boş oda, boş buzdolabının üstü nasıl çocuklara ait şeylerle bir bir dolmaya başladıysa, o da öyle düzelmeye başladı, bu yüzden de Ae-Rin’i ve çocukları korumaya çalışıyor bunun için tuzak olduğunu bile bile J international’a gitti… o kum saatinde gizlenen Ae-Rin’in flashbelleği sanırım… Bölüm sonu ise gerçekten kötü, ama o Terius daha önce de kurtuldu yine kurtulacaktır…

  Ae-Rin karakteri için daha önce de yazdım yine aynı şeyi diyeceğim belki ama zeki ve güçlü kadınları seviyorum, dizilerde özellikle de Kore dizilerinde kadınları bu kadar zeki çok nadir yazıyorlar… genellikle zekiliği kötülükle kıyaslıyorlar, yani bir kadın zekiyse ya elde etmeye çalıştığı bir adam, ya bir şirket ya da büyük bir miras olmalı ve kesinlikle esas kadın kontenjanında yer almamalı, ona göre esas kadınlar ise daha tamahkar ve birazda saf olmalı… bu yüzden telefon faturasının şişkinliğinden, basit bir bant yardımı ile gizli üssü bulan Ae-Rin karakterini seviyorum, onu öyle yazan senaristi de…

  Çantacı başkana gelince, işinin biteceğini anlayıp kendince tedbir alması aslında çalıştığı kimselere güvenmediğini gösteriyor, o şifreleri sanırım hayatı için pazarlık yapmakta kullanacaktır…

  Ve kırmızı ayakkabılar, grubun tek erkek üyesinin karısına ait olmasına gerçekten üzüldüm şimdi bu durumda iki seçenek var, yaa babamız karısı hakkında hiçbir şey bilmiyor –ki çocuklarının yaşını göz önüne alırsak en azından 5-6 yıldır evli olmaları gerek, mahalledeki her şeyden haberdar olan KİS bunu nasıl gözden kaçırdı merak konusu… ya da babamızda bu işin içinde ama bunu ihtimal vermek istemiyorum
  Kırmızılı kadının Candy olmaması gerek, yani eğer oysa şuana kadar Kim-Bon kimliği çoktan deşifre olmalıydı oysa kimse onun Terius olduğunu bilmiyor…

  Sevgili çevirmenlerimiz “Teukamathonsi & rabiaycel & ayshi” çeviri için çok teşekkürler…

  • Cevapla

   Sude Bostancı

   23 Ekim 2018
   16:52

   Kırmızı ayakkabılı kadın sadece, Terius u vuran adam gibi tetikçi…Kiralık katil…Bunlar filim ve dizilerden gördüğümüze göre..Olayları sorgulamıyor sadece para karşılığı adam öldürüyorlar..Terius u takip ve kontrol etmek için sitede bulunduğunu sanmıyorum.. Ne aklıma geldi..Bizim baba ..sakın suç örgütünün başı olmasın.?? Bir ara övünmüştü terius a biliyorsunuz ”Ben zekiyim ‘ diye..^ :(((Böyle olursa çok üzülürüm bunu da belirteyim …
   Ayrıca dediklerinize katılıyorum.Çocukların Terius üzerindeki etkisine..ve de..Kore dizilerinin geleneksel ”kadın” ”genç kız” modelleri konusuna.. Benim de pek hoşuma gitmiyor bu dizideki karakter de o nedenle hoş..Ben sadece bu dizide..”Baba” olayının hafife alınmasını kabul etmiyorum..

 • Cevapla

  Özlem Mırsal

  22 Ekim 2018
  14:32

  Ah teşekkürler ?

kore dizileri