Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Book of Fish 202103 Şubat,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Jung Yak-Jeon (Sol Kyung-Gu) bir bilgin ve bürokrattır. Uzak bir ada olan Heuksando’ya sürgüne gönderilir. Orada balıklara hayran olur ve onlar hakkında yazmaya karar verir. Jung Yak-Jeon, genç balıkçı Chang-Dae’den (Byun Yo-Han) yardım ister, ancak Chang-Dae onu geri çevirir. Bir suçluya yardım etmek istemediğini belirtir. Jung Yak-Jeon, Chang-Dae’nin kendi başına çalıştığının farkındadır ve çalışmakta zorlanır. Jung Yak-Jeon daha sonra Chang-Dae’nin deniz konusundaki çalışmalarda uzmanlığını sunan Jung Yak-Jeon ile bilgi alışverişinde bulunmayı teklif eder. Chang-Dae teklifi kabul eder. Jung Yak-Jeon, Chang-Dae’nin başarılı olmak için çalıştığını fark eder ve onun için hayal kırıklığına uğrar.

Türü: Tarihi, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: yenizeynep

spoiler