Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Divine Fury 201909 Eylül,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

indirmek için tıkla

Konusu: Çocukken, Yong-Hoo’nun (Park Seo-Joon) babası bir kazada ölmüştür. Yong-Hoo, o zamandan beri insanlara güvensiz ve kızgın bir kişiliğe sahiptir. Aynı zamanda dövüş sanatlarında şampiyondur. Rahip An (Ahn Sung-Ki) ile tanışır. Rahip An, bir şeytan çıkarıcıdır. Birlikte çok güçlü bir kötülüğe karşı savaşmak zorundalardır.

Tür: Korku, Gerilim, Aksiyon, Gizem, Şeytan Çıkarma

Bilgi Notu:Çeviri: Roden & excellensouldean

spoiler