Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Drug King 201809 Mart,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Mango, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.

İndirmek için tıkla!

Konusu: Lee Doo Sam, 1970’li yıllarda Busan’da Altın ve saat kaçakçılığı yapan bir grupta yer almaktadır. Polisin baskınları sonucu yakalanırlar ve patronu için hapis yatar. Hapisten çıktıktan sonra uyuşturucu işine girer ve partilerden birinde güçlü ve zenginlerle çalışan Kim Jung A ile tanışır o süreden sonra çok fazla kar elde etmesine karşın huzursuzluğu artmış ve uyuşturucu bağımlısı olmuştur.
Aynı zamanda Busan’a savcı olarak atanan Kim In Goo, Bir ilaç sirketini araştırırken Lee Doo Sam dikkatini çeker.

Bilgi Notu:Çeviri: Roden & excellensouldean & Ayris

spoiler


kore dizileri