Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

The Empire

The Empire dizi konusu: Han Hye-Ryool (Kim Sun-A) ve ailesi hukuk kökenlidir. Merkez İlçe Cumhuriyet Başsavcılığı’nda özel soruşturma ekibi başkanı olarak görev yapmaktadır. Kocası Na Geun-Woo (Ahn Jae-Wook) ve annesi Ham Gwang-Jeon (Lee Mi-Sook) hukuk fakültesinde profesör olarak çalışmaktadır. Babası Han Gun-Do (Song Young-Chang), Güney Kore’deki en büyük hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır.

Han Hye-Ryool bir savcı olarak işini mükemmel bir şekilde yerine getiriyor, ancak insanlar ailesinin prestijli geçmişi nedeniyle işini karalıyor. Aile bağlarından kurtulmak ve kendi meziyetlerinin göz önünde olmasını arzulamaktadır. Yetmezmiş gibi kocası Na Geun-Woo, başkan adayı olarak konuşulmaya başlandı. İstediği her şeyi elde etmiş biri gibi gözükse de aslında madalyonun diğer yüzü öyle değil. Han Hye-Ryool’un annesi Ham Gwang-Jeon ve babası Han Gun-Do da yasayı daha fazla para kazanmak ve statülerini korumak için bir araç olarak kullanıyor.

Türü: Suç

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ