Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

The Empire 1.Bölüm29 Eylül,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Han Hye-Ryool (Kim Sun-A) ve ailesi hukuk kökenlidir. Merkez İlçe Cumhuriyet Başsavcılığı’nda özel soruşturma ekibi başkanı olarak görev yapmaktadır. Kocası Na Geun-Woo (Ahn Jae-Wook) ve annesi Ham Gwang-Jeon (Lee Mi-Sook) hukuk fakültesinde profesör olarak çalışmaktadır. Babası Han Gun-Do (Song Young-Chang), Güney Kore’deki en büyük hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır.

Han Hye-Ryool bir savcı olarak işini mükemmel bir şekilde yerine getiriyor, ancak insanlar ailesinin prestijli geçmişi nedeniyle işini karalıyor. Aile bağlarından kurtulmak ve kendi meziyetlerinin göz önünde olmasını arzulamaktadır. Yetmezmiş gibi kocası Na Geun-Woo, başkan adayı olarak konuşulmaya başlandı. İstediği her şeyi elde etmiş biri gibi gözükse de aslında madalyonun diğer yüzü öyle değil. Han Hye-Ryool’un annesi Ham Gwang-Jeon ve babası Han Gun-Do da yasayı daha fazla para kazanmak ve statülerini korumak için bir araç olarak kullanıyor.

Türü: Suç

Bilgi Notu:Çeviri: nabintt & Mrshellsing

spoiler