Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Heavenly Idol 1.Bölüm16 Şubat,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla…

Konu: Pontifex Lembrary(Kim Min Kyu)yaygın olarak şimdiye kadarki en güçlü ilahi güce sahip olan kişi kabul edilir. Bir şeytana karşı savaşırken farklı bir dünyaya transfer olur. Pontifex Lembrary daha sonra kendini küçük bir yatakhanede bulur ve popüler olmayan idol grubu Wild Animal’ın bir üyesi olan Woo Yeon Woo’nun vücuduna sahip olur. Grup 3 yıldır birliktedir ama başarısız oldukları için dağılmanın eşiğine gelirler. 9 saat sonra Pontifex Lembrary, bir yayın istasyonunda canlı bir performans için Wild Animal ile birlikte bir sahneye çıkarılır. Müzik çalmaya başladığında, Woo Yeon Woo’nun vücudundaki Pontifex Lembrary, “Dans etmeyi bilmiyorum” diye bağırır. Canlı yayın performansı bir felaket olur ama insanların ve medyanın ilgisini çeker. Hala Pontifex Lembrary’nin ruhuna sahip olan Woo Yeon Woo, kendinden emin bir tavır da dahil olmak üzere çekiciliğiyle popüler hale gelir ve Wild Animal grubu da öyle olur. Pontifex Lembrary artık bir idol grubunun üyesi olarak yaşama alışmak zorundadır ve tuhaf dini gruplarla ve şeytanla uğraşmak gibi çeşitli sorunlarla karşı karşıyadır.
Tür: Tür: Romantik, Komedi, Fantastik, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: Svares & mariainurarea

spoiler