Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

The Killer: A Girl Who Deserves To Die 202213 Ağustos,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Sorumlu olduğu ergen bir kızı korumak için şiddet uygularken bir olaya karışan Ui-Gang adında emekli bir katil hakkındaki hikayedir.
Ui-Gang (Jang Hyuk) bir zamanlar efsanevi bir kiralık katildir ama şimdilerde farklı bir hayat sürmektedir. Karısı ile huzurlu günlerin tadını çıkarmaktadır. Bir gün karısı ve arkadaşı bir seyahate çıkarlar ve karısının arkadaşının kızı Yoon-Jin’i (Anne), Ui-Gang ile birlikte bırakırlar. Sonrasında Yoon-Jin kaçırılır. Ui-Gang ise Yoon-Jin’i güvenli bir şekilde geri almalı ve adam ayırmadan sorumlu olanları cezalandırmalıdır.

Tür: Aksiyon, Gerilim

Bilgi Notu:Çeviri: excellensouldean

spoiler