Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The Killing Vote 1.Bölüm12 Ağustos,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Vahşi suçluların cezalandırılamadığı bir ortamda, 18 yaş üstü tüm vatandaşlar mesaj alır. Bu mesajda, suçlanan kişinin idam cezası alıp almaması gerektiği sorulur. Eğer %50’den fazlası idam cezası lehine yanıt verirse, o kişi “Köpek Maskesi” adıyla bilinen sanal dünya kişiliğince öldürülür. Aynı zamanda polis, “Köpek Maskesi”nin peşine düşer ve üç kişi olaya karışır;

Kim Moo Chan, Güney Emniyet Teşkilatı Soruşturma Ekibi lideri; Kwon Seok Joo, genç kızına saldıran tecavüzcüyü öldüren eski ünlü hukuk bilimci, ardından Joo Hyun, 5 yıldır Seul Emniyet Teşkilatı Siber Güvenlik Bürosu’nda çalışan bir polis memuru.

Türü: Gerilim, Gizem, Korku

Bilgi Notu:Çeviri: Aurora & Ukiyo & Pivoine & Büş perisi

spoiler