Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

The King’s Affection 1.Bölüm12 Ekim,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Veliaht Prens’in  karısı ikiz doğurur, ancak o tarihlerde ikizler uğursuz bir işaret olarak kabul edilmektedir. Böyle durumlarda ikiz olan kızın öldürülmesi gerekmektedir. Bunun olmaması için anne, kızını gizlice saraydan gönderir. Birkaç yıl sonra oğlu Lee Hwi bir hastalık nedeniyle ölür. Veliaht Prens’in karısı, oğlunun ölümünü gizler ve ikizi olan kız çocuğunu saraya geri getirir ve onu Prens Lee Hwi (Park Eun-Bin) olarak yetiştirir. Lee Hwi sonunda bir veliaht prens olur, ancak gerçek kimliğinin ortaya çıkmasından korkar. Sırrı nedeniyle kimseye yaklaşamaz ve duygularını başkalarından saklar. Ondan uzaklaşmaları için ise bilinçli şekilde sert sözler kullanır.

Jung Ji-Woon (Ro Woon) ise Lee Hwi’nin öğretmenidir. Jung Ji-Woon asil bir aileden gelmektedir. Yakışıklı, akıllı ve hayattan zevk alan iyimser birisidir. Veliaht Prens Lee Hwi, Jung Ji-Woon’a karşı romantik duygular beslemeye başlar…

Türü: Tarihi, Romantik

Bilgi Notu:Çeviri: snoweywhitae & pelink0

spoiler